O NÁS a kde nás najdete

Nacházíme se v areálu u vodní nádrže Matylda (mapa) v okrajové části Mostu – Souš – příjezd z kruhového objezdu ul. Tvrzova.

Jsme  zapsaný spolek – založený v roce 2005. V roce 2006 jsme začali budovat areál naší psí školy u vodní nádrže Matylda v okrajové části Mostu – Souš.

Zabýváme se výchovou a výcvikem psů všech plemen a kříženců.  Pro začátečník je určen Kurz základní poslušnosti – pro pejsky od 3 měsíců.  Pro ty, kteří projdou základním výcvikem je připraven Kurz pro pokročilé. Pro aktivní pejsky a jejich majitele jsou Kurzy agility.

Výcviky vede zkušená kynoložka a chovatelka Radka Fenclová, která kurzy vede od založení spolku.  Instruktorka má zkušenosti se psy od r. 1994.  13 let pracovala aktivně se psy canisterapeuty v mnoha zařízeních – zkoušku z canistarapie mělo 5 psů z její více početné smečky. 

V letních měsících – o prázdninách – pořádáme:

Týdenní výcvikový pobyt pro dospělé – pobyt pro majitele psů i jejich rodiny, kteří chtějí aktivně prožít dovolenou se svým psem.                       

Týdenní výcvikový pobyt pro děti – Stanování se psy                   

Soustředění Záchranných brigád kynologů.

Číslo účtu (KB Most) : č. účtu: 6892830217/0600 – jako v.s. uveďte, prosím, datum zahájení kurzu bez teček (např. 1.9.2018 bude v.s. 01092018) a do kolonky pro příjemce jméno účastníka.