Kurz základní poslušnosti

Pro štěňata, začátečníky i nezkušené dospělé psy všech plemen a jejich páníčky

Cena kurzu základní poslušnosti (platné od 1.1.2024):

Cena kurzu základní poslušnosti: 2 000,– Kč (vč.zálohy)/ 10 lekcí. Pro rezervaci účasti v kurzu, na který se přihlásíte, je potřeba uhradit nevratnou zálohu 300,– Kč ihned, jakmile vám bude potvrzeno přijetí vaší přihlášky.  Pokud nebude záloha uhrazena do týdne i přes urgenci, vaše místo propadá dalšímu zájemci. Záloha je nevratná v případě neúčasti přihlášeného. Zálohu, prosím, uhraďte na bankovním účet našeho spolku č. účtu: 6892830217/0600. Jestliže bude kurz zrušen z naší strany a vám nebude vyhovovat jiný námi nabízený termín kurzu, záloha vám bude vrácena.

Zbytek částky 1 700,– Kč uhradíte v den nástupu do kurzu nebo bankovním převodem. Pokud budete hradit kurz bankovním převodem, prosím, informujte nás o tom. Platbu je nutné provést tak, aby byla na našem bankovním účtu nejpozději v pátek před zahájením kurzu.

Zde PŘIHLÁŠKA

Kurz základní poslušnosti se skládá z 10 lekcí za 2 000,- Kč vč. zálohy (platné od 1.1.2024). Lekce probíhá v den, na který se účastník přihlásí.

Neděle od 10. hodin (v případě velkého zájmu také v sobotu – dle aktualit) nebo v úterý od 16.30 hodin  (v přihlášce vyplníte, který den jste si vybrali). Datum a čas zahájení kurzu je zájemcům oznámen na uvedený kontakt.

Pokud bude kurz přerušen z důvodů nenadálé situace, zbývající lekce budou nahrazeny v náhradním termínu. O náhradním termínu budete informování na vámi uvedené kontakty.

Výcvik je určen pro všechna plemena psů jakéhokoliv věku – nejdříve od 3 měsíců –  a pro  jejich majitele, kteří se chtějí naučit , jak správně vychovat svého psa, aby byl dobrým společníkem.

Náplní je:

  • správná komunikace se psem a motivace psa
  • chůze na vodítku
  • přivolání
  • základní cviky poslušnosti – sedni, lehni, zůstaň
  • jak zacházet se psem, aby nedocházelo k nežádoucímu chování
  • odstraňování nežádoucího chování a zlozvyků
  • odstranění problému, který nastal
  • Socializace mezi psy a lidmi

Vyrovnaný a spokojený pes je základ pro dobré soužití s lidmi.


Informace k výcviku – ZDE

Každý účastník výcviku je povinen řídit se vnitřním řádem ZDE

Ti,co prošli základním kurzem, mohou dále pokračovat v upevňování poslušnosti a socializaci svých psů v hodinách pro pokročilé nebo v agility.