Informace ke kurzu základní poslušnosti

INFORMACE k výcviku   Kurz základní poslušnosti

Výcvikový areál naší psí školy se nachází v areálu vodní nádrže Matylda

Kurz v Úterý :   od  16.30 hod. (pro přihlášené na úterý)

Kurz Neděle:   od  10.00 hod. (pro přihlášené na neděli). V sobotu od 10.00 hod. je kurz otevřen, pokud je velký zájem (někdy dochází ke kombinaci soboty i neděle – dle počtu přihlášených a časových možnostech)

– časy  zahájení dle aktuálního rozpisu kurzů  – zde aktuální kurzy

  • pokud to půjde, přijďte na první hodinu o něco dříve – cca 15. min.
  • Prosím vyčkejte za brankou do mého příchodu !!!

Lekce probíhají za každého počasí, je jen na vás, zda přijdete. Pokud by došlo k nějaké změně, budu vás včas informovat.

V aktualitách a v úvodu Kurzy poslušnosti najdete informace o tom, kdy budou kurzy zahájeny. Pokud je u termínu zahájení napsáno – předpokládaný termín – je to termín orientační. Může dojít např. k posunutí termínu z důvodu nějaké nenadále situace. Vždy o přesném termínu bude přihlášený účastník, který má uhrazenou rezervaci, včas informován na uvedený kontakt (na email nebo případně na telefon). Pokud je větší zájem o kurz základní poslušnosti, je otevřen kurz v sobotu. Někdy může dojít, že je kurz kombinovaný a to, že bude začínat v sobotu několik lekcí a dokončen v nedělních lekcích. Vždy vás o takové situaci budeme informovat. Pokud by došlo k tomu, že dojde ke změně již oznámeného pevného termínu z důvodu nenadálé nebo vážné překážky, budeme vás také o této situaci, co nejdříve informovat. 

Najdete nás u vodní nádrže Matylda sjezd z kruhového objezdu v ul. Tvrzova, kde je již ukazatel směr Matylda. Z kruhového objezdu vlevo a hned ostře vpravo. Sjedete po silnici, která je již v areálu vodní nádrže,  až k našemu areálu. Prosím, rekreačním areálem projíždějte pomalu, i když jedete na poslední chvíli.

Protože je k našemu areálu zákaz vjezdu, budete potřebovat, pokud budete k nám jezdit autem, potvrzení, že navštěvujete naší psí školu. Prosím, zašlete mi číslo vaší reg. značky (SPZ), připravím vám potvrzení. Potvrzení nechávejte při parkování před naším areálem na viditelném místě v autě. Potvrzení je platné jen na dny výcviku a po dobu, uvedenou na kartičce. Kartičku dostanete v den nástupu na první hodině. V den nástupu už můžete přijet až k areálu. 

Prosím, přečtěte si na našich stránkách v sekci INFORMACE Vnitřní řád naší psí školy a INFORMACE k venčení pejsků. Tyto informace jsou také k dispozici přímo v našem areálu.

Na první hodinu vezměte s sebou:

 Očkovací průkaz psa s platným očkováním DHPPi L(psí nemoci) + R (vzteklina-v případě posunutí vakcinace proti vzteklině, doložíte ihned, jakmile bude pejsek naočkován) a odčervením. (Pokud bude u pejska chybět pouze očkování proti vzteklině z důvodu pozdějšího naočkování , je možné nastoupit a očkování doložit po provedení vakcinace. )

Částku na kurz, na který jste se přihlásili:

Cena kurzu základní poslušnosti je (platné od 1.9.2023) 1500,– Kč (vč.zálohy)/ 10 lekcí. Pro rezervaci účasti v kurzu, je potřeba uhradit nevratnou zálohu 300,– Kč ihned, jakmile vám bude potvrzeno přijetí vaší přihlášky.  Záloha je nevratná v případě neúčasti přihlášeného. Zálohu, prosím, uhraďte na bankovním účet našeho spolku č. účtu: 6892830217/0600. Jestliže bude kurz zrušen z naší strany a vám nebude vyhovovat jiný námi nabízený termín kurzu, záloha vám bude vrácena.

Zbytek částky 1200,– Kč uhradíte v den nástupu do kurzu nebo bankovním převodem.

Pro pejska: pamlsky menší (raději více), obojek, vodítko – ne navíjecí.

——————————————————————————————————————-

Pokud jste zvyklí krmit pejska vícekrát denně, nekrmte !!! pejska před výcvikem.

Další informace:

Řády najdete ZDE

Na případné dotazy ráda odpovím.

Na viděnou se těší  Radka Fenclová