Informace ke kurzu základní poslušnosti

INFORMACE k výcviku   Kurz základní poslušnosti

Výcvikový areál naší psí školy se nachází v areálu vodní nádrže Matylda

Kurz v Úterý :   od  16.30 hod. (pro přihlášené na úterý)

Kurz Neděle:   od  10.00 hod. (pro přihlášené na neděli). V sobotu od 10.00 hod. je kurz otevřen, pokud je velký zájem (někdy dochází ke kombinaci soboty i neděle – dle počtu přihlášených a časových možnostech)

– časy  zahájení dle aktuálního rozpisu kurzů  – zde aktuální kurzy

  • pokud to půjde, přijďte na první hodinu o něco dříve – cca 15. min.
  • Prosím vyčkejte vždy za brankou do mého příchodu !!!

Lekce probíhají za každého počasí, je jen na vás, zda přijdete. Pokud by došlo k nějaké změně, budu vás včas informovat.

V Aktualitách a v úvodu Kurzy poslušnosti najdete informace o tom, kdy budou kurzy zahájeny. Pokud je u termínu zahájení napsáno – předpokládaný termín – je to termín orientační. Může dojít např. k posunutí termínu z důvodu nějaké nenadále situace. Vždy o přesném termínu bude přihlášený účastník, který má uhrazenou rezervaci, včas informován na uvedený kontakt (na email nebo případně na telefon). Pokud je větší zájem o kurz základní poslušnosti, je otevřen kurz v sobotu. Někdy může dojít, že je kurz kombinovaný a to, že bude začínat např. v sobotu několik lekcí a dokončen v nedělních lekcích. Vždy vás o takové situaci budeme informovat. Pokud by došlo k tomu, že dojde ke změně již oznámeného pevného termínu z důvodu nenadálé nebo vážné překážky, budeme vás také o této situaci, co nejdříve informovat. 

Najdete nás u vodní nádrže Matylda sjezd z kruhového objezdu v ul. Tvrzova, kde je již ukazatel směr Matylda. Z kruhového objezdu vlevo a hned ostře vpravo. Sjedete po silnici, která je již v areálu vodní nádrže,  až k našemu areálu. Prosím, rekreačním areálem projíždějte pomalu, i když jedete na poslední chvíli.

Protože je k našemu areálu zákaz vjezdu, budete potřebovat, pokud budete k nám jezdit autem, potvrzení, že navštěvujete naší psí školu. Prosím, zašlete mi číslo vaší reg. značky (SPZ), připravím vám potvrzení, které dostanete na první lekci. Potvrzení nechávejte při parkování před naším areálem na viditelném místě v autě. Potvrzení je platné jen na dny výcviku a po dobu, uvedenou na kartičce. V den nástupu už můžete přijet až k areálu. 

Prosím, přečtěte si na našich stránkách v sekci INFORMACE Vnitřní řád naší psí školy a INFORMACE k venčení pejsků. 

Na první hodinu vezměte s sebou:

 Očkovací průkaz psa s platným očkováním DHPPi L(psí nemoci) + R (vzteklina-v případě posunutí vakcinace proti vzteklině, doložíte ihned, jakmile bude pejsek naočkován) a odčervením. (Pokud bude u pejska chybět pouze očkování proti vzteklině z důvodu pozdějšího naočkování , je možné nastoupit a očkování doložit po provedení vakcinace. )

Částku na kurz, na který jste se přihlásili:

Cena kurzu základní poslušnosti je (platné od 1.1.2024)

2 000,– Kč (vč.zálohy)/ 10 lekcí. Pro rezervaci účasti v kurzu, je potřeba uhradit nevratnou zálohu 300,– Kč ihned, jakmile vám bude potvrzeno přijetí vaší přihlášky.  Záloha je nevratná v případě neúčasti přihlášeného. Zálohu, prosím, uhraďte na bankovním účet našeho spolku č. účtu: 6892830217/0600. Jestliže bude kurz zrušen z naší strany a vám nebude vyhovovat jiný námi nabízený termín kurzu, záloha vám bude vrácena.

Zbytek částky 1 700,– Kč uhradíte v den nástupu do kurzu nebo bankovním převodem.

Pro pejska: pamlsky menší (raději více), obojek, vodítko – ne navíjecí.

——————————————————————————————————————-

Pokud jste zvyklí krmit pejska vícekrát denně, nekrmte pejska před výcvikem !!!

Další informace:

Řády najdete ZDE

Na případné dotazy ráda odpovím.

Na viděnou se těší  Radka Fenclová