Kurz pokročilé výchovy a výcviku

PŘIHLÁŠKA

Kurz výchovy a výcviku pro pokročilé je určena těm, kteří již zvládají základy, které se naučili v Kurzu základní poslušnosti.  Pro ty majitele psů, kteří  se chtějí scházet s ostatními majiteli psů a prohlubovat znalosti ve výchově a výcviku psů.

Do tohoto kurzu se můžete přihlásit v průběhu celého roku.

Pro pejska potřebujete  platný očkovací průkaz psa s očkováním DHPPiL + R . Dále obojek, vodítko, pamlsky.

Prosím, pokud budete k našemu areálu jezdit autem, dodržujte pomalou jízdu rekreačním areálem i v případě, pokud jedete na poslední chvíli. Pro možnost vjezdu k našemu areálu a parkování před areálem, dostanete na první hodině kartičku povolení k vjezdu, protože je k našemu areálu zákaz vjezdu.

Hodiny pro pokročilé:

Každou neděli od 11.45 hodin.

 ceny platné od                1.1.2024        měsíc
     čtvrtletní 1 200,– Kč   01-03     04-06              09-12
     pololetní 2 200,– Kč   01-06
     roční 3 200,– Kč

Na kurz pro pokročilé se můžete hlásit během roku kdykoliv. Výcvik probíhá celoročně – kromě letních prázdnin. Je potřeba se jen dopředu domluvit o nástupu s pí. Fenclovou – viz kontakty. Kurz probíhá za každého počasí, je jen na účastníkovi, zda se zúčastní. Pokud bude lekce zrušena z nějaké náhlé události budete o tom informováni na uvedené kontakty.

Platby za kurzy:
–  hotově na místě v den nástupu na kurz nebo bankovním převodem.

 č. účtu: 6892830217/0600

Při platbě převodem z účtu na účet je potřeba tuto skutečnost nahlásit a oznámit datum úhrady. Úhradu převodem je potřeba zaslat tak, aby byla na našem účtu nejpozději v pátek před datem výcviku.