KURZY poslušnosti

ZÁKLADNÍ poslušnost pro začátečníky
ÚTERÝPředpokládaný termín zahájení:
6.4.2021
můžete se hlásit již nyní
PLNO
NEDĚLEPředpokládaný termín zahájení:
přelom březen-duben 2021
můžete se hlásit již nyní
PLNO
SOBOTA i NEDĚLEPředpokládaný datum zahájení:
15.5.2021
PLNO
NEPŘEHLÉDNĚTE: výjimečně otevřen další kurz základní poslušnosti. STŘEDA (některý den v úterý). 1.polovina od 17.hod. a 2. polovina od 17,45
zahájení: 12.5.2021
PLNO
Kurzy jsou do konce června naplněné.
Jsou možné individuální konzultace.

UPOZORNĚNÍ:
V červenci a srpnu kurzy neprobíhají.
Další kurzy na úterý a víkendy po prázdninách od září 2021
Přihlášky je možné zasílat již nyní i během prázdnin

____________________________________

Důležité informace pro všechny majitele psů – Povinné označování psů platné od 1.1.2020

____________________________________________
Na všechny kurzy je potřeba se dopředu přihlásit. Pokud vám nebude vyhovovat vypsaný termín, můžete být zapsáni do dalšího plánovaného kurzu.
Kurz pro začátečník má deset lekcí. Termíny jsou vždy vypsané v aktualitách.

Informaci, kdy plánujeme zahájení kruzů najdete na těchto stránkách výše a v Aktualitách. Jakmile známe pevný termín zahájení, bude v informacích zapsán.  Pokud je u termínu zahájení napsáno – předpokládaný termín – je to termín orientační. Může dojít např. k posunutí termínu z důvodu nějaké nenadále situace. Vždy o přesném termínu bude přihlášený účastník, který má uhrazenou rezervaci, včas informován na uvedený kontakt (na email nebo případně na telefon). Pokud je větší zájem o kurz základní poslušnosti, je otevřen kurz v sobotu. Někdy může dojít, že je kurz kombinovaný a to, že bude začínat v sobotu několik lekcí a dokončen v nedělních lekcích. Vždy vás o takové situaci budeme informovat. Pokud by došlo k tomu, že dojde ke změně již oznámeného pevného termínu z důvodu nenadálé nebo vážné překážky, budeme vás také o této situaci, co nejdříve informovat.

Najdete nás v areálu u vodní nádrže Matylda.
Pes musí mít platné očkování – DHPPiL + R.
Pokud budete chtít se štěňátkem začít chodit na poslušnost, co nejdříve, včas jej zapište. Pejskové se mohou účastnit výcviku pokud mají plné platné očkování. Štěňata mohou nastoupit, jakmile mají splněné očkování – tj. od ukončeného 3 měsíce.
Podrobnější informace najdete Informace kurz základní poslušnosti
Na první hodinu budete potřebovat: – očkovací průkaz psa (nebo petpas)s platným očkováním, vodítko (ne navíjecí), obojek,pamlsky a peníze na úhradu kurzu.
Platby za kurzy: –  hotově na místě v den nástupu na kurz nebo bankovním převodem č. účtu: 43-6892830217/0100.
Při platbě převodem z účtu na účet je potřeba tuto skutečnost nahlásit a oznámit datum úhrady. Úhradu převodem je potřeba zaslat tak, aby byla na našem účtě nejpozději v pátek, pokud je nástup na kurz v neděli. Pokud je nástup v úterý, tak den před zahájením kurzu. Jinak je potřeba donést potvrzení o platbě.
Každý účastník je povinen řídit se vnitřním řádem  Řády a informace
Případné dotazy zodpovím na uvedených kontaktech.