Ceny kurzu agility

             Zahájení kurzu duben 2024

                         úterý od 18.00 hod                                 

 čtvrtek od 16.30 hod.(děti)  a    18.00 hod.

NOVĚ středa od 18.00 hod.

 

přihlásit se můžete kdykoliv během roku (o prázdniny kurz neprobíhá) Pokud bude volné místo, budete do kurzu zapsáni.

Kurzy probíhají v měsíci 4-6 a 9-11

Ceny jsou platné od 1.1.2024

Platba  na tři měsíce 2 000,– Kč (10 lekcí)

Cena kurzu agility : 2 000,– Kč (vč.zálohy). Pro rezervaci účasti v kurzu, na který se přihlásíte, je potřeba uhradit nevratnou zálohu 300,– Kč ihned, jakmile vám bude potvrzeno přijetí vaší přihlášky.  Pokud nebude záloha uhrazena do týdne i přes urgenci, vaše místo propadá dalšímu zájemci. Záloha je nevratná v případě neúčasti přihlášeného. Zálohu, prosím, uhraďte na bankovní účet našeho spolku č. účtu: 6892830217/0600. Jestliže bude kurz zrušen z naší strany a vám nebude vyhovovat jiný námi nabízený termín kurzu, záloha vám bude vrácena.

Zbytek částky 1 700,– Kč uhradíte v den nástupu do kurzu nebo bankovním převodem. Pokud budete hradit doplatek  kurzu bankovním převodem, prosím, informujte nás o tom. Platbu je nutné provést tak, aby byla na našem bankovním účtu nejpozději den před zahájením kurzu.

Děti, které mají zaplacené kurzy agility mohou navštěvovat kurzy poslušnosti pro pokročilé v neděli od 11,45 hod. zdarma.

————————————————————————————————————-

Kurzy agility  jsou vhodné pro pejsky, kteří mají základní výcvik poslušnosti buď v naší psí škole a nebo jinde a nebo pokud jste základní výcvik zvládli sami.

Pro další informace viz KONTAKTY

Přihlásit se můžete viz PŘIHLÁŠKY

Na viděnou se těší Radka Fenclová