Info pro začátečníky- agility

Přihláška pro děti                                                                                                    Přihláška pro dospělé

S sebou očkovací průkaz psa, pamlsky, případně oblíbený aport

Kurzy obratnosti – agility –   jsou vhodné pro ty, kteří mají za sebou kurz základní poslušnosti v naší psí škole nebo v jiných psích školách. Prostě, pro ty, kteří zvládají základní povely se svými psy a socializaci mezi psy. Pejsek musí být ovladatelný.

Kurzy jsou vhodné pro ty majitele, kteří chtějí svého psa zabavit a zbavit pejska přebytečné energie.  Náročnost je přizpůsobena pejskům i majitelům – psovodům.

Psi se naučí soustředění a důvěry ke svému psovodu. Naučí se správné komunikace a prohlubování vzájemného vztahu s psovodem.

V těchto kurzech nám jde především o to, abyste svého psa zabavili a prohloubili se svým psem spolupráci a správně je motivovali. Seznamujeme pejsky s různými překážkami, naučíme je, jak je bezpečně překonávat.

Pokud máte chuť zabavit svého psa, prosím, zašlete přihlášku na email viz. kontakty. V případě volného místa , budete do kurzu zařazení.

Těším se na viděnou

Radka Fenclová